O nas

Jesteśmy firmą z 18 letnim doświadczeniem w branży galeryjnej, ramiarskiej i artystycznej. Oferujemy urządzenia, narzędzia i akcesoria ramiarskie, stolarskie i modelarskie.

Dystrybuujemy maszyny do produkcji ram, passe-partout(paspartu) oraz szprosów światowych liderów rynku opraw: Morso, Fletcher-Terry, Slater Harrison, Cassese , STAS, Craft Inc. i AMS

Stały kontakt z naszymi partnerami zapewnia Klientom płynną obsłuę gwarancyjną i poza gwarancyjną wszystkich urządzeń i narzędzi, oraz ciągłą dostawę akcesoriów.
Handlujemy też sprzętem używanym.

Oprawa PPHU to firma rodzinna, prowadzona przez Grażynę, Danielę i Mirosława Gendajów.
Wspólnie, pod jednym szyldem prowadzimy również Studio Projektowania i Realizacji Opraw "Ramiarnia" oraz Galerię Sztuki Współczesnej 111.

Doświadczenie w branży artystycznej i wystawienniczej pozwala dostarczać produkty najwyższej klasy i dostosowywać ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zobacz inne nasze propozycje:

Oprawa PPHU oferuje też systemy ekspozycyjne dla galerii, muzeów, pomieszczeń biurowych, edukacyjnych i prywatnych. Zobacz nasz katalog zawieszeń! Zapraszamy do Galerii Sztuki Współczesnej 111. Zapraszamy do Studia Projektowania i Realizacji Opraw "Ramiarnia"

Mapa strony