18. Klamerki do papieru Picture Hit

Zestaw Picture Hit to łatwy i lekki sposób zawieszania fotografii, informacji, widokówek, plakatów i grafik. Wystarczy kilka prostych ruchów, by stworzyć niezwykle efektowną ekspozycję prac uczniów, pomocy dydaktycznych, ofert handlowych lub innych obiektów.

Zestaw Picture Hit to:

  • listwa aluminiowa 200 cm
    Przykręcana do ściany na dowolnej wysokości (można przy suficie). Listwy można łączyć w dowolna długość oraz łatwo docinać do żądanych wymiarów. Kolor biały lub aluminium.
  • małe, plastykowe klamerki (20 szt)
    Podwójne klamerki wpinamy do listwy na ścianie, następnie do nich doczepiamy prace na kartkach. Zaczepiając jedna za druga, możemy zaaranżować całą ścianę.
  • taśmy do zawieszania (2x50 cm)
    Przezroczyste „szelki”. Pozwalają lepiej regulować wysokość zawieszenia.

Picture Hit opiera się na mechanizmie zaczepów/klipsów, które pozwalają łączyć arkusze w pionie i poziomie.

Zestaw klipsów i linek Picture Hit może być zawieszony na ścianie na większości szyn z naszej oferty. Nasza kolekcja to szyny różnego typu, pozwalające dowolnie projektować przestrzeń ścian i sufitów. Tworzą wygodny i nowoczesny system złożony z wymiennych elementów, modułów i akcesoriów.

Picture Hit to nie tylko wygodne i nieinwazyjne rozwiązanie, to nie tylko prosty w montażu zestaw klipsów, które pozwolą ci błyskawicznie uzyskać pożądany efekt.

Picture Hit to jeden z wielu modułów i sposobów wykorzystania przestrzeni ścian w naszej ofercie.

Zobacz tradycyjne zawieszki i haki

Mapa strony