7. Szyna Multirail flat 12V

Zestaw Multirail flat to unikalny i nowatorski sposób zawieszania obrazów i innych obiektów, wyposażony w okablowanie 12V.

Przeznaczony do montowania do sufitu.

Montowanie wraz systemem sufitów podwieszanych pozwala na dyskretne schowanie konstrukcji szyny.

Zestaw Multirail flat to system zawieszeń wyjątkowo wytrzymały, który może być niemal całkowicie schowany w zabudowie sufitu. Łatwy montaż za pomocą dostarczonych wkrętów montażowych.

Szyna zawieszenia dodatkowo zaopatrzona jest w przewody zasilające 12 V. W połączeniu z elegancką armaturą oświetlenia LED lub Halogen stanowi doskonałą i unikatowa instalację do zawieszania i oświetlenia. Takie rozwiązanie znakomicie podnosi funkcjonalność pomieszczeń

 

Ruchome oświetlenie można łatwo i szybko zamontować ("wkliknąć") w dowolnym miejscu szyny i oświetlić naścienne dekoracje żarówkami LED lub halogenami.

Do systemu Multirail flat można dodatkowo podłączyć urządzenia takie jak: telewizory LED i inne cyfrowe wyświetlacze. Dzięki okablowaniu 12V możesz stworzyć wygodne, dostępne i najdłuższe źródło prądu w całym domu lub biurze.

Zestaw Multirail flat dyskretnie dopasowuje się do pomieszczeń nowych oraz już umeblowanych, nowoczesnych i klasycznych. Szyna jest prosta w instalacji. Może ją szybko i łatwo zamontować. Przytwierdzana jest do sufitów, dlatego do zestawu dodawane są białe śruby montażowe. Zestaw może być mocowany do dekoracyjnych stelaży.

Możliwe mocowanie do sufitów gipsowych, drewnianych lub piankowych dekoracji. Narożne łączenia można uzyskać ukośnie przycinając szynę.

  • prąd 12V (niskie napięcie)
  • wymiar: 38 x 11 mm
  • aluminiowa szyna
  • dostępny w kolorze białym
  • udźwig do 45kg/mb.
  • zasilanie o mocy 18W, 60 W lub 96W

Zobacz tradycyjne zawieszki i haki

Mapa strony