fbpx


Dla każdej ściany, do każdego wnętrza

Projektujemy i dostarczamy kompletne systemowe rozwiązania do tworzenia ekspozycji we wnętrzach. Współpracujemy z projektantami, wykonawcami, a przede wszystkim właścicielami i administratorami obiektów. Nasze rozwiązania przeznaczone są dla instytucji publicznych, obiektów biznesowych i przestrzeni prywatnych. Dla obiektów istniejących i nowo budowanych na każdym etapie wyposażania.

TECHNIKI ZAWIESZENIA

Chcesz profesjonalnie powiesić dzieła sztuki lub inne obiekty? Tutaj znajdziesz wiele różnych rozwiązań, z których wybierzesz odpowiednie dla siebie. Wśród dostępnych produktów są m.in. systemy zawieszeń renomowanej firmy STAS, oświetlenie sufitowe z szynoprzewodu, zawieszki, nóżki do obrazów, magnesy, półki czy listwy do papieru.

GALERIA 111

Galeria 111 to miejsce spotkań, gdzie można obejrzeć i nabyć prace wielu uznanych polskich artystów. Obrazy, rysunki, grafiki, barwne fotografie - wszyscy miłośnicy sztuki współczesnej z pewnością znajdą coś dla siebie.

RAMIARNIA

Oprawą obrazów i wykonywaniem ram zajmujemy się od 30 lat. Zachęcamy do umówienia się na wizytę w Galerii 111 w Szczecinie, gdzie nasz główny projektant - Pani Daniela, pomoże Państwu wybrać odpowiednią oprawę dla obrazów, pamiątek rodzinnych i innych obiektów. Natomiast firmom i instytucjom oferujemy kompleksową usługę w zakresie ekspozycji zasobów i pomoc w tworzeniu kolekcji.

>