Dla każdej ściany

           Do każdego wnętrza

Zapraszamy do współpracy!

Skorzystaj ze specjalnego pakietu korzyści dla Partnerów B2B

Platforma B2B Techniki Zawieszania powstała z myślą o partnerach biznesowych chcących mieć możliwość korzystania z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na preferencyjnych warunkach. Oferowane przez nas systemy zawieszeń holenderskiej firmy STAS zdobyły wiele nagród w międzynarodowych konkursach. Są stosowane m.in. w najbardziej prestiżowych muzeach, hotelach, biurowcach oraz instytucjach kultury na całym świecie.

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

  • Otrzymasz stały dostęp do informacji o nowych produktach, rozwiązaniach i promocjach
  • Wsparcie marketingowe - stały dostęp do materiałów promocyjnych: katalogów i próbek (możliwość przygotowania próbek do konkretnego projektu)
  • Doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań i elementów systemu w zależności od warunków technicznych i budżetu
  • Pomoc w opracowaniu kosztorysów (wielowariantowa wycena projektów)
  • Pomoc w utrzymaniu systemu zawieszeń i jego rozbudowie
  • Pomoc techniczną (na każdym etapie zakupowym oraz posprzedażową)


O NAS

Firma OPRAWA istnieje od blisko 30 lat. Od 1993 roku dostarczamy naszym Klientom materiały i elementy do ekspozycji dekoracji i prac artystycznych we wszelkiego rodzaju przestrzeniach  wewnętrznych, na każdym etapie wykończenia i wyposażania obiektu. Dokładamy starań, by nasz katalog produktów i usług był zawsze pełen nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

Wieloletnie doświadczenie w tak specjalistycznej branży pozwala nam oferować najlepsze dostępne materiały wiodących światowych producentów. Nasze produkty i rozwiązania można spotkać na terenie całej Polski: w muzeach, galeriach, bibliotekach, szkołach, hotelach, biurach oraz oczywiście w domach i mieszkaniach prywatnych.