Systemy zawieszeń STAS to elegancki i bezpieczny sposób na zawieszanie dekoracji w hotelu

Dlaczego systemy zawieszania STAS?

Hotel to miejsce, w którym goście nie tylko szukają odpoczynku, ale chcą też cieszyć oczy pięknymi wnętrzami. Duże wrażenie robią zwłaszcza  dzieła sztuki wyeksponowane na ścianach obiektu. Najlepszym rozwiązaniem dla osiągnięcia tego efektu jest zastosowanie eleganckich, profesjonalnych systemów zawieszeń firmy STAS, która jest jednym ze światowych liderów w tej branży. Jej produkty zdobyły wiele nagród w międzynarodowych konkursach i są stosowane m.in. w najbardziej prestiżowych muzeach, biurowcach oraz instytucjach kultury na całym świecie.

Systemy zawieszeń STAS w hotelach

Hotel Lenart w Wieliczce

Ważne wydarzenia i honorowi goście tworzą historię miejsca. Wyeksponowanie zdjęć  w bezpieczny sposób na całej ścianie hotelu Lenart w Wieliczce było możliwe dzięki zastosowaniu szynowego systemu zawieszeń


Hotel Novotel w Krakowie

W krakowskim hotelu Novotel powstał wyjątkowy pokój dla miłośników siatkówki. Pamiątki od znakomitych gości podnoszą rangę miejsca.

Szyny mocowane tuż przy suficie pozwalają na bezinwazyjne zawieszanie (ochrona ściany) i łatwą zmianę dekoracji
Hotel Bridge we Wrocławiu 

Hol główny hotelu Bridge

jest miejscem ważnych eventów 

dla gości i biznesu.

System szynowy na ścianach pozwala na prezentację wystaw i własnych kolekcji hotelu. Z kolei na suficie zastosowano szyny podwieszane na dodatkowych podkonstrukcjach na potrzeby

prezentacji w całej przestrzeni holu

Art Hotel w Zamościu

Art Hotel w Zamościu konsekwentnie i z dużym sukcesem buduje swoją markę poprzez prezentowanie wyjątkowych dzieł sztuki i organizowanie wystaw sztuki współczesnej. Szynowe systemy zawieszania umożliwiają szybką zmianę ekspozycji, jednocześnie chroniąc ściany przed uszkodzeniem i zabrudzeniem

Wieszaj obiekty szybko, łatwo i przyjemnie

System zawieszeń STAS składa się z: szyn galeryjnych (mają nośność od 20 do 100 kg na metr bieżący), linek i haków. To kompletne i innowacyjne rozwiązanie, które pozwala bez ryzyka uszkodzenia i zabrudzenia ścian wieszać obrazy oraz materiały reklamowe, informacyjne czy graficzne na każdym etapie realizacji projektu. Raz zamontowany system umożliwia swobodną aranżację kolekcji bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, jakim jest zakończenie linki Cobra, zmiana ekspozycji zajmuje dosłownie sekundy. Wystarczy wpiąć linkę w dowolnym miejscu szyny, zawiesić obiekt na haku i gotowe!

System zawieszeń STAS ułatwia życie

Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom znikną problemy z wykorzystaniem powierzchni ścian, a zmiana ekspozycji stanie się banalnie prosta.

Pobierz katalog 

W najnowszym katalogu STAS można znaleźć informacje o wszystkich produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Zobacz produkty  w sklepie

Na stronie technikizawieszania.pl można nie tylko zapoznać się ze wszystkimi rozwiązaniami, ale także sprawdzić ceny detaliczne.

Dołącz do naszego programu B2B

Skontaktuj się z nami pod adresem b2b@oprawa.com.pl i skorzystaj ze specjalnego pakietu korzyści.

Wybór odpowiedniego systemu zawieszeń i dobór akcesoriów pozwala na Optymalne zarządzanie przestrzenią z wykorzystaniem potencjału  ścian

                                                       Recepcja 


Recepcja i jej okolice to reprezentacyjne miejsce, w którym warto przyciągnąć spojrzenia gości na ciekawe dekoracje. To idealna przestrzeń, by wyeksponować na ścianach grafiki, obrazy lub inne obiekty artystyczne. Dzięki systemom zawieszeń STAS można szybko i łatwo zmieniać prezentowane dzieła w zależności od aktualnych potrzeb. 

                                                       Korytarze


Korytarze (zarówno te przy pokojach, jak i ogólnie dostępne) to znakomite miejsce na ekspozycję prac artystycznych. W miejscach gdzie nie stosujemy automatycznych wyłączników oświetlenia bardzo dobrze sprawdzi się system zawieszania zintegrowany z oświetleniem. Oszczędne, efektowne oświetlenie LED nie wymaga dodatkowej instalacji, gdyż przewód zasilający 12V umieszczony jest bezpośrednio w szynie. Eleganckie, dizajnerskie lampy można wpinać w dowolnym miejscu szyny. 


                                                       Sala konferencyjna


Wykorzystując szyny zawieszania STAS w sali konferencyjnej w łatwy sposób możemy dostosować przestrzeń do określonych potrzeb. Pozwoli to zawiesić ekrany do prezentacji multimedialnych, tablice suchościeralne lub magnetyczne, banery, plakaty czy plansze tematyczne. Równie łatwo można zdjąć wybrane akcesoria i w parę minut przygotować ściany do całkiem innej prezentacji.

                                                       Restauracja


Hotelowa restauracja to świetne miejsce na ekspozycję prac artystycznych, których oglądanie umili czas gościom. Odpowiednio dobrane dekoracje na ścianach sprawią, że spożywanie posiłków w obiekcie będzie prawdziwą przyjemnością.


W przestrzeni restauracyjnej system zawieszeń STAS może również pomóc w ekspozycji bardziej praktycznych elementów, takich jak np. menu, informacje dla klientów, regulamin czy różnego rodzaju oznakowanie.

                                                       Zakrzywione ściany


Systemy zawieszeń STAS można stosować w każdych warunkach architektonicznych. W grę wchodzi mocowanie do ścian, sufitów czy konstrukcji wnętrza. Na przykład ekspozycję na ścianach po łuku ułatwia zastosowanie szyny STAS Evoluon. W tym wypadku dla zapewnienia stabilności ekspozycji zastosowano również system linkowy z napinaczami linek.


Zapraszamy do współpracy

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w tworzeniu ekspozycji w Twoim hotelu.


Zarejestruj się jako partner B2B

Napisz do nas na adres b2b@oprawa.com.pl, podając adres e-mail, NIP i osobę do kontaktu. W odpowiedzi otrzymasz dane dostępu do indywidualnego konta na platformie zakupowej technikizawieszania.pl oraz kontakt do osoby bezpośrednio opiekującej się Twoimi projektami.Co zyskujesz dzięki partnerstwu B2B?

- doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań i elementów systemu w zależności od warunków technicznych i budżetu

- możliwość zamawiania produktów od razu z indywidualnie przydzielonym rabatem

- opiekuna Twoich projektów

- pomoc techniczną

- pomoc w utrzymaniu systemu zawieszeń i jego rozbudowie


Sprawdź, w czym jeszcze możemy Ci pomóc

Trudne sytuacje często przydarzają się w nieoczekiwanych momentach. Skorzystaj z naszego 30-letniego doświadczenia przy organizacji wydarzeń wystawienniczych i związanych z ekspozycją różnego rodzaju prac. Jesteśmy gotowi na nietypowe wyzwania i możesz mieć pewność, że poszukamy rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów.


Chcesz zorganizować w swoim obiekcie wernisaż sztuki współczesnej? A może potrzebujesz oprawić grafiki lub obrazy? W tych kwestiach też możesz na nas liczyć.  Skontaktuj się z nami telefonicznie: 503341204 lub mailowo: b2b@oprawa.com.pl, a my zaproponujemy konkretne pomysły i rozwiązania lub skorzystaj z formularza kontaktowego