Kompleksowa Obsługa Firm Lokalnych

Firma OPRAWA od 1993 roku dostarcza najlepsze rozwiązania związane z oprawianiem i eksponowaniem wszelkiego rodzaju dekoracji, grafik, zdjęć, plakatów i plansz. Z naszych usług skorzystało już wiele firm ze Szczecina i okolic.


Połączyliśmy doświadczenia z trzech działów naszej firmy (Techniki Zawieszania, Studio Oprawy Obrazów i Galeria Sztuki) w jedną kompleksową usługę, skierowaną do firm i instytucji w odległości do 100 km od centrum Szczecina.

Możemy spotkać się w siedzibie Państwa firmy i porozmawiać o konkretnych rozwiązaniach dostosowanych do Państwa potrzeb.

Jesteśmy pewni naszej wiedzy w zakresie projektowania i ramowania. Współpracując z nami, czerpią Państwo korzyści z 30-letniego doświadczenia w branży oprawiania obrazów. Chcemy, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni ze wszystkich wyborów, które wspólnie podejmiemy.


Nasz zespół projektowy zadba zarówno o estetykę powierzonej nam pracy, jak i o niezbędną konstrukcję oprawy. Oferujemy duży wybór ram oraz rozwiązań dotyczących sposobu zawieszania i oświetlania konkretnej realizacji. Z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć unikatową kolekcję sztuki, uzupełnić zasoby, a także zadbamy o profesjonalną opiekę nad kolekcją.

Zaprojektujemy i dostarczymy system zawieszania odpowiedni dla Państwa wnętrza .

 Oprawa korporacyjna wymaga kreatywnych i spersonalizowanych rozwiązań. Służymy wszelką pomocą, niezależnie od tego, czy chcą Państwo odświeżyć wystrój biura, wyświetlić informacyjne lub inspirujące plakaty, stworzyć wyjątkowe prezenty dla pracowników lub klientów czy też oprawić ważne dyplomy naukowe i certyfikaty. Wykonujemy kompleksowe oprawy dla firm i chętnie umówimy się na spotkanie, aby jak najlepiej dopasować rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Jak to działa! 

Podczas spotkania w Państwa siedzibie pokazujemy, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą pomóc w pełni wykorzystać potencjał ścian do zawieszania Państwa zasobów: informacji, reklam, zdjęć, plakatów oraz dzieł sztuki. Systemy zawieszeń mogą być montowane bezinwazyjnie w każdych warunkach architektonicznych, zarówno w trakcie budowy czy remontu, jak i podczas eksploatacji lokalu. Chronią ściany przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, a także pozwalają na szybką i swobodną zmianę aranżacji każdej ekspozycji.

  Zaprojektujemy, a następnie wykonamy ramy i oprawy obrazów indywidualnie dla Państwa.


Zaprojektujemy, a następnie wykonamy ramy i oprawy obrazów indywidualnie dla Państwa.
Nasi doświadczeni projektanci śledzą aktualne trendy wzornicze i kolorystyczne oraz dbają o zachowanie najwyższych standardów. Wydobywamy tajemnicę z niestandardowej oprawy, słuchając Państwa potrzeb, a następnie tworząc najlepszy możliwy projekt – dostosowany do Państwa upodobań i budżetu. Sprawimy, że będzie idealnie dopasowany do wystroju, stylu korporacyjnego i wizerunku.

Dzięki naszej wiedzy o projektach ram i dostępnych materiałach, dołożymy wszelkich starań, aby każdy aspekt projektu był możliwie najlepszy. Pragniemy, żeby nasze oprawy były nie tylko funkcjonalne, zapewniające ochronę, ale także piękne i komplementarne z otoczeniem.

Dbałość o budżet zlecenia jest dla nas równie ważna, co jakość jego wykonania.

Dbamy o środowisko.

W naszej pracy przykładamy również wielką wagę do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Dostawcą listew do produkcji naszych ram jest malezyjska firma EC Moulding, która pozyskuje drewno z rekultywacji sadów owocowych popularnych w tej okolicy owoców Duran.
Z kolei stosowanie systemów zawieszania chroni ściany przed uszkodzeniami, co pozwala zmniejszyć nakłady materiałowe i finansowe na remonty pomieszczeń. Oferowane przez nas szyny galeryjne są wykonane z aluminium, czyli materiału, który w 100% nadaje się do recyklingu, co ogranicza szkodliwy wpływ przemysłu na środowisko.


Art brending w promocji firmy.

Prowadzimy również konsultacje i pomagamy wykorzystać art branding jako formę promocji firmy.
 Inwestycja w dzieła sztuki może pomóc wykreować wizerunek firmy jako aktywnej społecznie, odważnej, innowacyjnej i wspierającej artystów, co przekłada się na jej prestiż wśród klientów.
Pomożemy stworzyć unikatową kolekcję sztuki lub uzupełnić zasoby oraz zadbamy o profesjonalną opiekę nad kolekcją.

Ochrona kolekcji Państwa dzieł sztuki będzie zawsze niezwykle ważnym elementem naszej współpracy. Wspólnie postaramy się stworzyć najlepszy projekt w najbardziej przystępnych cenach.

Możemy dobrać sztukę do Państwa upodobań i preferencji kolorystycznych oraz oprawić ją tak, aby zaakcentować wystrój.

Dzięki osobistemu zainteresowaniu i wiedzy w dziedzinie sztuki, dostrzegamy wartość we wszystkich pracach – bez względu na to, czy jest to wartość rynkowa, sentymentalna, czy historyczna. Wszystkie dzieła sztuki traktujemy z takim samym szacunkiem, troską i uwagą. Cały nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie i uwielbia ćwiczenie swojej kreatywności.

Społeczna odpowiedzialność biznesu.

Jednym z ważnych aspektów społecznej odpowiedzialności biznesu jest wspierane sztuki. Zadaniem lokalnego przedsiębiorcy jest pomoc lokalnym artystom. Dlatego nieustannie nawiązujemy nowe relacje, aby prezentować oryginalne prace, zdjęcia i grafiki, które są związane z naszym regionem.

Wybierając do dekoracji prace lokalnych artystów, pomagamy im się rozwijać. Z kolei Państwo, wybierając nasze usługi, pomagają lokalnej firmie, a my mamy możliwość wsparcia lokalnych grup aktywności społecznej - amatorskich zespołów twórczych, klubów plastycznych itp.

W celu umówienia spotkania, prosimy o kontakt z Panią Danielą Gendaj :

 tel. 503 34 12 05 lub biuro@oprawa.com.pl.