LISTWA DO WIESZANIA KARTEK

STAS PAPERGRIP

PRAKTYCZNA I FUNKCJONALNA  

STAS Papergrip to elegancka, dizajnerska listwa do wieszania kartek, która jest dostępna w trzech kolorach: białym, czarnym i szarym. W ofercie są moduły o  długości: 50 cm, 100 cm i 150 cm, które łatwo można ze sobą łączyć. Końce listwy są zabezpieczone zaślepkami w kolorze listwy.

JAK TO DZIAŁA?

Aluminiowy, elegancki profil posiada wewnątrz (na całej długości) elastyczną membranę, która przytrzymuje kartki papieru. Pojedynczą kartkę, zestaw kartek czy broszurę do 3 mm grubości wystarczy wsunąć od dołu pod listwę i gotowe! Z kolei na górnej krawędzi listwy STAS Papergrip można umieszczać sztywne kartki lub małe przedmioty. Listwę można również zaopatrzyć w haczyk do zawieszenia np. kluczy czy maseczki.

OD(ZYSKAJ) PRZESTRZEŃ!

Listwa STAS Papergrip pomaga pozbyć się bałaganu i zyskać więcej przestrzeni.


Świetna pomoc edukacyjna w domu i szkole


STAS Papergrip to elegancka, dizajnerska listwa do wieszania kartek z elastyczną membraną, która przytrzymuje kartki papieru. Pojedynczą kartkę, zestaw kartek czy broszurę do 3 mm grubości wystarczy wsunąć od dołu pod listwę i gotowe! Z kolei na górnej krawędzi listwy STAS Papergrip można umieszczać sztywne kartki lub małe przedmioty. Listwę można również zaopatrzyć w haczyk do zawieszenia np. kluczy czy maseczki.


DODATKOWE AKCESORIA

Haczyk w kolorze listwy

Do łączenia z listwą STAS Papergrip przystosowany jest haczyk Griphook, dostępny w kolorze białym, szarym i czarnym. Można go "wkliknąć" w listwę i powiesić na nim różne drobiazgi, np. klucze, słuchawki, ładowarkę do telefonu czy bluzę. Niewielki haczyk, który znacznie zwiększa użyteczność listwy.

Tabliczki na imiona 

Dzięki specjalnym plastikowym ramkom na imiona, wystarczy rzut oka na listwę STAS Papergrip żeby sprawdzić, które dziecko przygotowało daną pracę lub zadanie.

Adapter do zaczepiania tablicy edukacyjnej

Specjalny adapter umożliwia przykręcenie tablicy edukacyjnej za pomocą trzech śrub (są w zestawie), a następnie powieszenie jej na listwie STAS Papergrip.

GDZIE SPRAWDZI SIĘ PAPERGRIP? 

Uczniowie odrabiający lekcje w domu, architekci przygotowujący różne projekty, lekarze pokazujący pacjentom wykresy czy dzieci tworzące małe dzieła sztuki za pomocą kredek i farb. Wszyscy mają ten sam problem - brak możliwości zawieszania kartek na ścianach. Rozwiązaniem jest praktyczna i elegancka listwa STAS Papergrip.

Pokój dziecka 

Listwa STAS Papergrip to świetne rozwiązanie, gdy chcemy umożliwić dzieciom "twórczość artystyczną" i jednocześnie ochronić ściany swojego domu. Już dwuletnie dziecko zaczyna rysować, bazgrolić i oczekuje aplauzu dla swoich dzieł. Prezentując prace dziecka w eksponowanym miejscu, dajemy mu satysfakcję i budujemy jego poczucie własnej wartości. Dzięki listwie Papergrip nasze ściany będą bezpieczne, a dziecko szybko nauczy się, gdzie jest miejsce na rysunki. Nawet na krótkiej listwie można umieścić sporo rysunków, podczepiając je jeden za drugim (do grubości kartek do 3 mm).

Przedszkola

Praktycznie na całej długości ścian można stworzyć linię zawieszenia (wystawienniczą) do prezentacji rysunków tworzonych przez dzieci podczas zajęć plastycznych. Warto przymocować na listwie plastikowe ramki z imionami (do kupienia osobno w naszym sklepie), co pozwoli na szybką identyfikację autorów prac .

Szkoły, biblioteki, kluby

Listwa STAS Papergrip może być bardzo funkcjonalnym i praktycznym narzędziem do wykorzystania w różnego rodzaju placówkach edukacyjnych.  Świetnie sprawdzi się zarówno do prezentacji prac powstałych podczas zajęć plastycznych, jak i do umieszczania plansz, wykresów czy grafik przy omawianiu bieżących tematów.

Biura

Problem z narastaniem ilości kartek na "biurku" nie dotyczy jedynie dzieci. Często w ten sposób tworzy się bałagan, przez który nie możemy znaleźć ważnych notatek czy dokumentów. Dzięki listwie STAS Papergrip taśmy, plasteliny czy pinezki nie będą już potrzebne, a przekładanie kartek z ważnymi dla nas danymi stanie się szybkie, łatwe i przyjemne. 

Warto zadbać o porządek w miejscu pracy i zyskać przestrzeń dla innych rzeczy.

Sale konferencyjne

W salach konferencyjnych czy wykładowych listwa STAS Papergrip w łatwy sposób umożliwi prezentację dokumentów i grafik bez użycia sprzętu audiowizualnego. Będzie więc świetnym narzędziem do wykorzystania podczas różnego rodzaju prelekcji. Dzięki specjalnemu adapterowi (do kupienia osobno) na listwie Papergrip można powiesić również tablicę edukacyjną.

JAK ZAMONTOWAĆ?

Listwę Papergrip można w łatwy sposób przymocować praktycznie do każdej powierzchni za pomocą dołączonego zestawu montażowego.                            

Ściany klasyczne

Do ścian klasycznych zaleca się mocowanie za pomocą klipsów zaciskowych przykręconych bezpośrednio do ściany w odstępach co 50 cm (z użyciem kołków i wkrętów budowlanych o średnicy 6 mm). Zestaw montażowy jest dołączony do listwy. To najczęściej stosowany i najpewniejszy sposób mocowania. Taki montaż świetnie sprawdzi się w takich miejscach, jak przedszkola, szkoły czy kąciki zabaw, gdzie istnieje ryzyko szarpania bezpośrednio za listwę.

Ściany regipsowe

Do ścian regipsowych listwę Papergrip montuje się za pomocą specjalnych uchwytów. To niezwykle łatwy sposób mocowania, bo nie wymaga wiercenia otworów ani użycia jakichkolwiek narzędzi. Wystarczy za pomocą rąk przymocować uchwyty do ściany (co 50 cm), a następnie "wkliknąć" w nie listwę. 

Elementy drewniane

Na ściankach działowych, meblach i innych elementach drewnianych listwę mocujemy podobnie jak do ściany. Klipsy montażowe przykręcamy wkrętem do drewna w odległości co ok. 50 cm i na nich "wklikujemy" listwę. Na gładkich powierzchniach drewnianych można również stosować taśmy montażowe.

Inne gładkie powierzchnie (mocowanie alternatywne)

Na powierzchniach szklanych, płytkach ceramicznych, laminatach i tego typu powierzchniach z powodzeniem możemy zastosować taśmy montażowe. Taśma montażowa Multi Tack firmy HPX ma nośność do 7 kg na cm2 (do kupienia osobno w naszym sklepie).

Taśmy montażowe możemy stosować również do klasycznych ścian, o ile nie są to powierzchnie "pylące" (w takim przypadku warto sprawdzić przyczepność taśmy montażowej do powierzchni).

DLACZEGO PAPERGRIP?

  1. 1
    Dzięki unikatowej konstrukcji listwę STAS Papergrip można użyć na dwa sposoby. Kartki papieru, małe plakaty czy zdjęcia możemy łatwo wsunąć krawędzią do środka listwy – sprężynująca taśma zablokuje je przed wypadnięciem, pozwalając jednocześnie łatwo wyjąć prace przez lekkie pociągnięcie do dołu. Górna krawędź listwy posiada specjalny rowek, dzięki któremu można postawić w nim sztywniejsze prace: kartki, zdjęcia, pocztówki
  2. 2
    STAS Papergrip umożliwia zawieszenie zarówno cienkich, jak i grubszych kartek. Można ją również zastosować do powieszania lekkich czasopism do 3,5 mm grubości lub innych przedmiotów o podobnej maksymalnej grubości.
  3. 3
    Listwa jest zaprojektowana jako jednoczęściowy moduł, który bardzo łatwo zamontować do dowolnej ściany. Poszczególne moduły można łączyć ze sobą, co pozwala zaprojektować dowolną długość systemu zawieszania.

DOBRY PRODUKT W DOBREJ CENIE

Teraz jeszcze więcej korzyści!
Wąska półka Grip-up razem z listwą Papergrip 

Wąska, ścienna półka Grip-up w prosty sposób nakładana na listwę Papergrip daje jeszcze więcej możliwości  i korzyści ze stosowania listwy do trzymania kartek.

Rysunki, notatki i inne kartki umieszczasz w listwie do trzymania papieru, a drobne przedmioty (np. ramki do zdjęć, książki, pamiątki) i inne dekoracje możesz położyć na półce.

Półkę Grip-up możesz też zamocować bezpośrednio na ścianie za pomocą dołączonych uchwytów .

JAK KUPIĆ? 

Bezpośrednio w naszym sklepie internetowym lub na aukcjach Allegro

Napisz do nas: biuro@oprawa.com.pl

Napisz do nas, odpowiemy na dodatkowe pytania, ustalimy warunki zakupu.

Zadzwoń do nas: 503 341 204 lub 513 454 798

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję. 


Gwarancja 100% satysfakcji

Chcemy zagwarantować Ci bezpieczny zakup i 100% satysfakcji z transakcji. Swoją listwę do papieru otrzymasz w bezpiecznym opakowaniu. Rozpakuj ostrożnie i nie niszcz pudełka. Zanim zamontujesz na ścianie, przymierz listwę "na sucho". Sprawdź czy spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli nie, to po prostu odeślij nam listwę z powrotem, a my zwrócimy Ci pieniądze nie pytając o powody.

100%

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY


Producentem listwy Papergrip jest renomowana holenderska firma STAS. 

Firma STAS to światowy lider w branży systemów zawieszeń. Wiele z oferowanych przez nią rozwiązań zostało opatentowanych i zdobywało nagrody w międzynarodowych konkursach. Innowacyjność i niezwykle wysoka jakość sprawiły, że jej produkty są stosowane w najbardziej prestiżowych muzeach, hotelach, biurowcach oraz instytucjach kultury na całym świecie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy montaż listwy jest trudny?

Nie, montaż jest prosty nawet dla mniej doświadczonych osób. Wystarczy umiejętność obsługi wiertarki. Listwę montuje się na specjalnych klipsach, które przykręca się do ściany, a następnie "wklikuje" ją na nich. Do ścian regipsowych są specjalne uchwyty (dociskane do ściany), więc nie ma potrzeby użycia żadnych narzędzi. Na niektórych powierzchniach można też użyć taśm montażowych. Listwa Papergrip jest sprzedawana z zestawem montażowym wybranym przez klienta.

Czy listwy można ze sobą łączyć?

Tak, listwy są dostępne w trzech kolorach (biały, szary, czarny) i trzech długościach (50, 100 i 150 cm). Poszczególne moduły można ze sobą dowolnie łączyć (specjalny łącznik jest w zestawie montażowym dołączonym do każdej listwy). 

Czy listwę można zdjąć i zamontować w innym miejscu?

Tak, jest taka możliwość. Wystarczy wykręcić ze ściany klipsy, a następnie zamontować je w innym miejscu.

Czy mogę liczyć na rabat?

Ceny listwy Papergrip podane na tej podstronie dotyczą klientów detalicznych. Firmy zainteresowane zakupem dużej ilości produktu mogą liczyć na dodatkowy rabat (jego wysokość jest uzależniona od kwoty zamówienia). Wszelkich informacji udzielamy mailowo (biuro@oprawa.com.pl) lub telefonicznie (503 341 204, 513 454 798).

Czy mogę oddać listwę jeśli nie spełnia oczekiwań?

Tak, gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy. Produkt w stanie nienaruszonym można odesłać w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Na ile czasu udzielana jest gwarancja na listwę?

Listwa Papergrip jest objęta 2-letnią gwarancją, licząc od dnia dokonania zakupu.

DOŁĄCZ DO PONAD 3000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!