Systemy zawieszeń STAS to znakomita pomoc dydaktyczna

Szkoły mają wiele różnych obszarów, które mają specyficzne potrzeby. Od sal lekcyjnych i korytarzy po aule i laboratoria naukowe – każde miejsce ma unikalne wymagania, ale zawsze istnieje potrzeba eksponowania różnego rodzaju prezentacji, prac uczniów czy innych materiałów edukacyjnych.

Hol i korytarze

Hol i korytarze szkolne pełnią w każdej placówce edukacyjnej ważną funkcję, gdyż uczniowie przemierzają je wielokrotnie w ciągu każdego dnia. Jest to więc świetne miejsce, aby wyeksponować prace czy materiały, które rozbudzą w nich kreatywność, uwrażliwią na sztukę i piękno lub pokażą ciekawą wizję przyszłości. To wszystko można osiągnąć dzięki systemom zawieszeń STAS, które nie tylko umożliwią szybką i łatwą zmianę ekspozycji, ale także zabezpieczą ściany przed uszkodzeniem.

                        Sale lekcyjne


Jedną z możliwości dla szkół każdego szczebla jest zastosowanie w klasach systemów zawieszania STAS. Warto to zrobić, bo dzięki temu można będzie łatwo i szybko zawiesić różnego rodzaju materiały dydaktyczne, plakaty edukacyjne, rysunki i inne dekoracje ścienne. Co więcej, gdy zajdzie potrzeba ich zmiany, zajmie to dosłownie sekundy. To dziecinnie proste!  


Zamontowany w klasie system zawieszania STAS ułatwia pracę nauczycielom, pozwala zaoszczędzić niezwykle cenny czas, a także umożliwia uczniom naukę w sprzyjających rozwojowi warunkach. 

Wybór odpowiedniego systemu zawieszeń i akcesoriów pozwala na Optymalne zarządzanie przestrzenią z wykorzystaniem potencjału  ścian

Dlaczego systemy zawieszania STAS?

Jesteśmy ekspertami w rozwiązywaniu problemów związanych z prezentacją wszelkich obiektów na ścianach wewnątrz budynków szkolnych.

Systemy zawieszeń STAS nie tylko umożliwią Twojej szkole korzystanie z innowacyjnych rozwiązań, ale także pozwolą obniżyć koszty zarządzania budynkiem.
 
Stosowanie produktów firmy STAS zapewnia instytucjom edukacyjnym wiodącą pozycję, oferując uczniom, studentom i pracownikom wiele ciekawych rozwiązań w zakresie projektowania ścian i organizacji ekspozycji stałych i czasowych.

Dzięki systemom zawieszeń STAS wieszanie i zmiana materiałów dydaktycznych jest łatwe i chroni ściany przed uszkodzeniami

Zapraszamy do współpracy!

Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy w tworzeniu ekspozycji w Twojej szkole


Skontaktuj się z nami telefonicznie: 503341204 lub mailowo: b2b@oprawa.com.pl, a my zaproponujemy konkretne pomysły i rozwiązania lub skorzystaj z formularza kontaktowego