Dyplomy i certyfikaty

Dyplomy i certyfikaty to nie tylko potwierdzenie naszych kwalifikacji czy stopni naukowych, ale również ważne i wyjątkowe pamiątki. Dzięki spersonalizowanym ramkom do dyplomów możesz stworzyć ciekawą ekspozycję osiągnięć swoich lub dziecka. Indywidualnie zaprojektowana oprawa i odpowiedni dobór sposobu ekspozycji pozwolą dopasować się do wystroju każdego wnętrza domu lub biura.

Ramy

Każdą oprawę dyplomu traktujemy indywidualnie i wspólnie z klientem ustalamy efekt końcowy. Pokażemy Ci całą gamę możliwości, aby dostosować się do Twoich potrzeb i gustu. Wspólnie będziemy cieszyć się z końcowego efektu.

  Sposoby oprawy

Mimo, że dyplomy mają zazwyczaj standardowe wymiary, to przez dodanie passe-partout i wybór ramy uzyskujemy właściwy wymiar obrazu. Passe-partout to tło, na którym umieszczamy dyplom i dzięki któremu możemy swobodnie projektować kompozycję całej oprawy. Dobrać kolor, szerokość marginesów czy dodać elementy akcentujące (np. drugi kolor indykujący uczelnię). Możemy na nim umieścić logo uczelni, autografy lub inny dodatkowy opis czy grawer.

Przez wycięcie więcej niż jednego okienka w passe-partout, w jednej ramie możemy umieścić dwa dyplomy lub połączyć dyplom z innymi artefaktami (np. ze zdjęciami ukończenia szkoły lub symbolami uczelni). Ogranicza nas tylko kreatywność i wielkość zaprojektowanej ramy. Duża ilość wzorów pozwoli dobrać ramę odpowiednią do całej kompozycji, wnętrza i Twojego gustu.

Ekspozycja i sposoby zawieszania

Dzięki naszym systemom zawieszania możesz dowolnie aranżować swoją ścianę z dyplomami i pamiątkami. Raz zamontowana przy suficie szyna galeryjna pozwala na bezpieczne i zupełnie swobodne zawieszanie wielu ramek w dowolnej konfiguracji. Możesz dokładać dowolną ilość ramek, zdejmować lub przesuwać w inne miejsce bez uszkodzenia i zabrudzenia ścian.

Bez problemu stworzysz też wystawę grupową w swoim biurze, aby pokazać certyfikaty i dyplomy. Jest też możliwość rozpięcia na całej ścianie linek zawieszania, aby wyeksponować wszystkie ważne dokumenty, certyfikaty, dyplomy itp.

Wąska półka na pamiątki

Ramki można również wyeksponować na specjalnej wąskiej półce razem z innymi ważnymi pamiątkami.

Zapraszamy do współpracy!

503341204

biuro@oprawa.com.pl

Dubois 23, Szczecin, 71-610