fbpx

Simple and Easy.

Techniki zawieszania


Systemy Zawieszania Obrazów pozwalają  na bezpieczne i łatwe zawieszanie dowolnej ekspozycji na ścianach , zarówno obiektów dekoracyjnych jak również wszelkiego rodzaju materiałów  promocyjnych i informacyjnych  w przestrzeni biznesowej.

Kompaktowy System można w łatwy sposób dopasować do każdego rodzaju ściany w każdych warunkach architektonicznych zarówno dla obiektów w budowie jak i w obiektach już eksploatowanych.

System dopasowany do Twoich potrzeb

Dostarczamy kompletne rozwiązania  dla każdego wnętrza i dla każdej ściany w każdych warunkach architektonicznych. Oferujemy produkty, które w łatwy sposób pozwolą aranżować ekspozycje na ścianach według Twojego wymarzonego projektu.

Szyny montowane do ściany to najczęściej wybierane rozwiązanie. Duży wybór, prosty montaż, elegancja i łatwa obsługa.

Szyny montowane do sufitu są zazwyczaj stosowane przy "trudnych" ścianach (m.in. szkło czy płyty ceramiczne). Pozwalają również na ekspozycję w przestrzeni obiektu.

Szyny pod tynk są przeznaczone dla bardzo wymagających projektów lub gdy chcemy zainstalować system na niepełnej wysokości w wysokim pomieszczeniu. 

System linek z napinaczami w układzie poziomym lub pionowym daje nieskończoną liczbę kombinacji i możliwości projektowych we wszelkiego rodzaju obiektach. 

Możliwość  zawieszenia i oświetlenia ekspozycji w ramach jednego zintegrowanego systemu to niezwykle funkcjonalne i eleganckie rozwiązanie. 

Liczne akcesoria pozwalają na uzupełnienie szynowych systemów zawieszania o dodatkowe funkcje i dają jeszcze większe możliwości pełnego wykorzystania ścian do ekspozycji.

Skontaktuje się z nami i uzyskaj szczegółowe informacje o naszysz systemach

Nasze systemy znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni

Popularne systemy

Nasze realizacje

Firma budowlana Calbud
Studio fryzur JK
Hotel Bridge- Wrocław
Opera na Zamku- Szczecin
Dom Kolekcjonera
Firma reklamowa
Galeria Sztuki - "Pragaleria" 
I Liceum Plastyczne- Płock

Strefa profesjonalisty

Zostań naszym partnerem!

Zapraszamy do stałej współpracy firmy, które chcą mieć możliwość korzystania z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na preferencyjnych warunkach. Partnerom biznesowym oferujemy wsparcie techniczne i marketingowe, a także niezwykle korzystne rabaty.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu firmy, instytucje i osoby prywatne zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami o systemach zawieszeń obrazów. Pomagamy przygotować projekt, dobrać odpowiednie materiały i skonfigurować całość w taki sposób, aby w pełni spełniała oczekiwania odbiorcy.

Czekamy na Twoje pomysły!

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość:

telefon: 503 341 204, 513 454 798

mail: biuro@oprawa.com.pl


-


-

Kontakt

PPHU OPRAWA - Grażyna Gendaj
ul. Dubois 23, 71-610 Szczecin

503 34 12 04

biuro@oprawa.com.pl

>