Wszystko, co potrzebujesz do zawieszania i oświetlania ekspozycji - teraz w jednym miejscu

Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informacje o naszyCH systemach

Systemy zawieszania obrazów pozwalają na bezpieczne i łatwe zawieszanie dowolnej ekspozycji na ścianach, zarówno obiektów dekoracyjnych, jak również wszelkiego rodzaju materiałów  promocyjnych i informacyjnych  w przestrzeni biznesowej.

Kompaktowy system można w łatwy sposób dopasować do każdego rodzaju ściany, w każdych warunkach architektonicznych zarówno dla obiektów w budowie, jak i w obiektach już eksploatowanych.

System dopasowany do Twoich potrzeb

Dostarczamy kompletne rozwiązania  dla każdego wnętrza i dla każdej ściany w każdych warunkach architektonicznych. Oferujemy produkty, które w łatwy sposób pozwolą aranżować ekspozycje na ścianach według Twojego wymarzonego projektu.

Szyny montowane do ściany to najczęściej wybierane rozwiązanie. Duży wybór, prosty montaż, elegancja i łatwa obsługa.

Szyny montowane do sufitu są zazwyczaj stosowane przy "trudnych" ścianach (m.in. szkło czy płyty ceramiczne). Pozwalają również na ekspozycję w przestrzeni obiektu.

Szyny pod tynk są przeznaczone dla bardzo wymagających projektów lub gdy chcemy zainstalować system na niepełnej wysokości w wysokim pomieszczeniu. 

System linek z napinaczami w układzie poziomym lub pionowym daje nieskończoną liczbę kombinacji i możliwości projektowych we wszelkiego rodzaju obiektach. 

Możliwość  zawieszenia i oświetlenia ekspozycji w ramach jednego zintegrowanego systemu to niezwykle funkcjonalne i eleganckie rozwiązanie. 

Liczne akcesoria pozwalają na uzupełnienie szynowych systemów zawieszania o dodatkowe funkcje i dają jeszcze większe możliwości pełnego wykorzystania ścian do ekspozycji.

Nasze systemy znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni

Popularne systemy

Nasze realizacje

Firma budowlana Calbud
Studio fryzur JK
Hotel Bridge - Wrocław
Opera na Zamku - Szczecin
Dom Kolekcjonera
Firma reklamowa
Galeria Sztuki - "Pragaleria" 
I Liceum Plastyczne - Płock
Pracownia Artysty Malarza
Teatr Polski w Szczecinie
Morskie Centrum  Nauki

Strefa profesjonalisty

Zostań naszym partnerem!

Zapraszamy do stałej współpracy firmy, które chcą mieć możliwość korzystania z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na preferencyjnych warunkach. Partnerom biznesowym oferujemy wsparcie techniczne i marketingowe, a także niezwykle korzystne rabaty.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu firmy, instytucje i osoby prywatne zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami o systemach zawieszeń obrazów. Pomagamy przygotować projekt, dobrać odpowiednie materiały i skonfigurować całość w taki sposób, aby w pełni spełniała oczekiwania odbiorcy. Czekamy na Twoje pomysły!


Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość:


Telefon: 503 341 204, 513 454 798

Mail: biuro@oprawa.com.pl


PPHU OPRAWA Grażyna Gendaj
ul. Dubois 23, 71-610 Szczecin
503 34 12 04, 513 454 798
biuro@oprawa.com.pl
NIP: 852 040 95 50
PKO BP: 39 1240 3969 1111 0000 4236 1912