RAMY NA ZAMÓWIENIE

Dzięki naszemu 30-letniemu doświadczeniu w oprawie obrazów możemy poprowadzić Cię przez czasami trudny proces wyboru materiału i stylu oprawy. Jest to szczególnie ważne przy oprawie prac wymagających oszklenia. Dobór podłoża, koloru passe-partout, proporcji i ramy - to wszystko ma ogromny wpływ na wygląd pracy i dopasowanie do Twojego indywidualnego stylu.

Sztuka potrzebuje oprawy

Uważamy, że wybór odpowiedniej oprawy jest równie ważny, co wybór dzieła sztuki. Rama stworzona dla konkretnej pracy pomoże ją wyeksponować i sprawić, że będzie idealnie wkomponowana we wnętrze. Duże znaczenie w tej kwestii mają tekstury, kolory i materiały. To ich dobór daje gwarancję, że odbiór dzieła sztuki nie będzie zakłócony źle dobraną oprawą.

Zastanawiasz się, czy najtańsza rama z marketu nie wystarczy? Wtedy oprawiona praca będzie wyglądać "tanio" i może nie zostać odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniami.

Piękna i dobrze dobrana rama sprawia, że dzieło sztuki nie tylko jest ozdobą wnętrza, ale także pozwala mu przetrwać w niezmienionej formie przez długie lata.
 

Zawieszanie i oświetlanie obrazów 

Zachęcamy do skorzystania z systemów zawieszania obrazów

Delikatna listwa zawieszania dyskretnie zamontowana na ścianie przy suficie pozwala na swobodna aranżację ściany bez obawy o jej uszkodzenie czy zabrudzenie .

Możliwość zainstalowania szyny zintegrowanej z oświetleniem . Pozwala na jednoczesne zawieszanie i oświetlanie obrazów dizajnerskimi reflektorami LED.


Przyjdź i spotkaj się z naszym projektantem


    Chcemy mieć dla Ciebie czas, więc umów się wcześniej na wizytę

503 34 12 05

oprawapphu @gmail.com

70-553 Szczecin ,
 Pl. Żołnierza Polskiego 11/1

Przed spotkanie możesz wysłać nam zdjęcie obrazu i miejsca, w którym ma być powieszony, a my odeślemy Ci naszą propozycję oprawy.

Zdjęcia w formacie JPG prześlij na adres daniela@oprawa.com.pl z dopiskiem "OPRAWIAMY"