O nas

Jesteśmy firmą z 15 letnim doświadczeniem w branży galeryjnej, ramiarskiej i artystycznej. Oferujemy systemy ekspozycyjne dla galerii, muzeów, pomieszczeń biurowych, edukacyjnych i prywatnych.

Stały kontakt z naszymi partnerami zapewnia Klientom płynną obsługę gwarancyjną i poza gwarancyjną wszystkich produktów, oraz ciągłą dostawę akcesoriów.

Oprawa PPHU to najlepsza ofertę produktów i usług związanych z ekspozycją wszelkich obiektów użytkowych, edukacyjnych oraz sztuki. Staramy się, by katalog naszych produktów i usług był pełen nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

Dystrybuujemy produkty europejskich producentów: STAS, Basiq Systems i Newly.

W naszym katalogu znajdują się zarówno drobne akcesoria, zaczepy i magnesy, jak i systemy szynowe z oświetleniem lub okablowaniem, pod które można podłączyć sprzęt RTV.

Konstruując ofertę i dobierając partnerów, opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w aranżacji wystaw galeryjnych, projektowaniu ekspozycji sztuki poza galerią: w hallach hoteli i przesiębiorstw, pomieszczeniach biurowych, korytarzach instytucji oraz w prywatnych wnętrzach, jak również współpracą z architektami i dekoratorami wnętrz.

Klientów zainteresowanych kompleksową aranżację przestrzeni ścian i sufitów obsługujemy dzięki stałej współpracy ze Studiem Projektowania i Realizacji Opraw "Ramiarnia".

Zobacz inne nasze propozycje:

Oprawa PPHU oferuje też maszyny i urządzenia ramiarskie, stolarskie i modelarskie. Zobacz nasz katalog!

Zapraszamy do Galerii Sztuki Współczesnej 111

Zapraszamy do Studia Projektowania i Realizacji Opraw "Ramiarnia"

Mapa strony