Wystrój ma znaczenie

Piękne, inspirujące wnętrze biura pokazuje kulturę firmy, buduje jej prestiż i zaufanie wśród klientów, ale też doskonale wpływa na atmosferę i samopoczucie pracowników


OPRAWA korporacyjna dla firm

Oprawa korporacyjna jest elementem wspierającym wystrój biura. Pomaga zagospodarować pozabiznesowe, emocjonalne zasoby firmy (zdjęcia, dyplomy, projekty, dekoracje czy kolekcje obrazów).

Pozwala nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter oraz kreuje wizerunek firmy poprzez wyeksponowanie jej własnych unikalnych zasobów. Motywuje pracowników do pracy, wyzwala kreatywność, a także buduje kulturę organizacyjną i atmosferę w firmie.

Oprawa korporacyjna nie ingeruje w projekt wystroju, a jedynie doskonale go uzupełnia. Jest prostym pomysłem na szybką i efektowną metamorfozę biurowego wnętrza. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo odświeżyć wystrój biura, wyświetlić informacyjne lub inspirujące plakaty, stworzyć wyjątkowe prezenty dla pracowników lub klientów czy też oprawić ważne dyplomy naukowe i certyfikaty. Odpowiednio dopasowane ramowanie oraz technika zawieszania i oświetlenia pozwalają stworzyć kompletny i spójny projekt wykorzystania potencjału ścian w pomieszczeniach.

Współpracujemy z klientami, aby zapewnić niestandardowe oprawy dla ich biur korporacyjnych, sklepów detalicznych, restauracji, obiektów hotelarskich, hoteli, nieruchomości komercyjnych, uniwersytetów - wszędzie tam gdzie możemy wykorzystać ściany do ekspozycji.

Połączyliśmy doświadczenia z trzech działów naszej firmy (Techniki Zawieszania, Studio Oprawy Obrazów i Galeria Sztuki) w jedną kompleksową usługę, skierowaną do firm i instytucji.


Mamy ogromną wiedzę w zakresie projektowania i ramowania. Współpracując z nami, czerpią Państwo korzyści z 30-letniego doświadczenia w branży oprawiania obrazów. Chcemy, abyście byli Państwo w 100% zadowoleni ze wszystkich wyborów, które wspólnie podejmiemy.

Nasz zespół projektowy zadba zarówno o estetykę powierzonej nam pracy, jak i o niezbędną konstrukcję oprawy. Oferujemy duży wybór ram oraz rozwiązań dotyczących sposobu zawieszania i oświetlania konkretnej realizacji. Z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć unikatową kolekcję sztuki, uzupełnić zasoby, a także zadbamy o profesjonalną opiekę nad kolekcją.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WŁAŚCICIELI LOKALI I BIUR, A TAKŻE ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

Systemy zawieszania

Zaprojektujemy i dostarczymy system zawieszania odpowiedni dla Państwa wnętrza.

To niskobudżetowa i długoterminowa inwestycja, gdyż raz zainstalowany system służy przez długie lata i pozwala w optymalny sposób wykorzystać potencjał ścian.

Systemy zawieszeń mogą być montowane bezinwazyjnie w każdych warunkach architektonicznych, zarówno w trakcie budowy czy remontu, jak i podczas eksploatacji lokalu. Chronią ściany przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, a także pozwalają na szybką i swobodną zmianę aranżacji każdej ekspozycji.

Ramowanie 

Zaprojektujemy, a następnie wykonamy ramy i oprawy obrazów indywidualnie dla Państwa.

Nasi doświadczeni projektanci śledzą aktualne trendy wzornicze i kolorystyczne oraz dbają o zachowanie najwyższych standardów. Wydobywamy tajemnicę z niestandardowej oprawy, słuchając Państwa potrzeb, a następnie tworząc najlepszy możliwy projekt – dostosowany do Państwa upodobań i budżetu. Sprawimy, że będzie idealnie dopasowany do wystroju, stylu korporacyjnego i wizerunku.

Dzięki naszej wiedzy o projektach ram i dostępnych materiałach, dołożymy wszelkich starań, aby każdy aspekt projektu był możliwie najlepszy. Pragniemy, żeby nasze oprawy były nie tylko funkcjonalne, zapewniające ochronę, ale także piękne i komplementarne z otoczeniem.


Dzięki naszej wiedzy o projektach ram i dostępnych materiałach, dołożymy wszelkich starań, aby każdy aspekt projektu był możliwie najlepszy. Pragniemy, żeby nasze oprawy były nie tylko funkcjonalne, zapewniające ochronę, ale także piękne i komplementarne z otoczeniem.

Sztuka na usługach firmy

Sztuka i biznes to bardzo harmonijne połączenie, które jest świetną wizytówką firmy i jej właścicieli. Popularny obecnie art branding nie tylko buduje prestiż firmy, ale również sprawia, że jest postrzegana jako zaangażowana, innowacyjna i wspierająca sztukę.

Ściany w przestrzeni biurowej, gabinetach, korytarzach oraz indywidualne stanowiska pracy
mają ogromny potencjał do ekspozycji i prezentacji dzieł sztuki.

Obiekt sztuki umieszczony w sali konferencyjnej lub pokoju stanowi świetne tło do prowadzenia nawet najbardziej trudnych rozmów i negocjacji.

Co oferujemy?

- sprzedaż na preferencyjnych warunkach dzieł sztuki z zasobów naszej galerii oraz prac współpracujących z nami artystów

- pomoc w aranżacji stałych oraz czasowych ekspozycji obiektów sztuki w przestrzeniach biznesowych: gabinetach, przestrzeniach biurowych, korytarzach biur lub innych obiektach należących do firmy

- organizacja wystaw(y) w siedzibie firmy (np. w połączeniu z ważnymi dla firmy wydarzeniami)

Wystawa prac wybranego twórcy to znakomita okazja do pozyskania wartościowych dzieł po atrakcyjnych cenach, a często nawet w kosztach wydarzenia.

To również dobry moment do rozpoczęcia tworzenia własnej kolekcji. Kontrakt z artystą może zawierać możliwość stworzenia indywidualnych, limitowanych grafik z wystawianych prac, które mogą być ekskluzywnym, a zarazem niedrogim prezentem dla gości lub pracowników.

Sama wystawa (ale też wspólna praca nad jej przygotowaniem) jest znakomitą zabawą i czynnikiem integrującym pracowników. Dodatkowo artysta może przeprowadzić warsztaty twórcze, co z pewnością będzie sporą atrakcją dla załogi i zaproszonych gości.

Projekt i scenariusz takiego wydarzenia rodzi się podczas wspólnych konsultacji i jest odpowiedzią na potrzeby oraz możliwości firmy.

Zapraszamy do  KontaktuW celu umówienia spotkania prosimy o kontakt 

z naszą projektantką - Danielą Gendaj 

503341204

biuro@oprawa.com.pl

Dubois 23, Szczecin, 71-610