Hotel BridgeStylowy i pięknie urządzony hotel The Bridge MGallery we Wrocławiu to jeden z najciekawszych tego typu obiektów w Polsce. Wyjątkowy projekt został doceniony przez jury  prestiżowego konkursu European Property Awards, które przyznało mu główną nagrodę w dwóch kategoriach: „Best Hotel Interior” oraz „Best Hotel Architecture”.
5-piętrowy budynek został zaprojektowany przez pracownię Forum Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Strabag, a za projekt wnętrz odpowiadała Medusa Group.
Jesteśmy dumni, że nasze systemy zawieszeń są częścią tej wspaniałej inwestycji. We wnętrzach hotelu zostały zastosowane dwa systemy zawieszeń: Cliprail Pro (nośność do 45 kg/mb) na ścianach do ekspozycji wystaw oraz zdejmowalny, modułowy system podwieszany do stropu w sali balowej, który umożliwia zawieszanie dekoracji i banerów reklamowych.
Użycie tego drugiego jest nietypową realizacją, która została przygotowana specjalnie pod wymogi wnętrza sali balowej hotelu. Dwumetrowe moduły ze stalowych profili z  zamocowaną szyną galeryjną Crown są podwieszane do uchwytów w stropie, których rozmieszczenie pozwala na dowolną konfigurację zawieszania w przestrzeni całej sali.Program partnerski B2B

Sprawdź, dlaczego warto nawiązać z nami stałą współpracę 


70-610 Szczecin, Dubois 23

+48 503 34 12 04

biuro@oprawa.com.pl