Morskie Centrum NaukiMorskie Centrum Nauki

MCN to nowoczesny obiekt edukacyjny i atrakcja morskiego Szczecina.
Budynek w kształcie statku jest usytuowany przy samym nabrzeżu. Ma 120 m długości i 14 m wysokości, a w jego wnętrzach umieszczono ponad 200 interaktywnych eksponatów.Na oficjalnej stronie MCN nauki możemy przeczytać:
"Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha (MCN) jest nowoczesną instytucją edukacyjną umożliwiającą dzieciom i dorosłym odkrywanie sekretów nauki i techniki. Motywem przewodnim centrum jest morze – temat pozwalający na atrakcyjną prezentację zagadnień z zakresu m.in. fizyki, matematyki, astronomii, geografii, medycyny, techniki, ekologii, socjologii, historii czy kultury. Pokazywanie różnorodnych zjawisk na przykładach związanych z żeglugą, falami, wiatrem, rybołówstwem czy życiem portu sprawia, że jest to placówka unikatowa nie tylko w Europie, ale i na świecie."

Na drugim centralnym poziomie wyznaczono przestrzeń do organizacji wystaw czasowych. Aby umożliwić prezentację dzieł sztuki zainstalowaliśmy tam system zawieszeń STAS Minirail w kolorze białym, który w połączeniu z przezroczystymi linkami idealnie wkomponował się w jasne wnętrza budynku.Program partnerski B2B

Sprawdź, dlaczego warto nawiązać z nami stałą współpracę 


70-610 Szczecin, Dubois 23

+48 503 34 12 04

biuro@oprawa.com.pl